Kompleksowa obsługa

Hydrogeologia

Studnie wiercone i piezometry, odwodnienia wykopów budowlanych, monitoring wód podziemnych, zgłoszenia i operaty wodnoprawne, projekty  i dokumentacje hydrogeologiczne.

Poznaj szczegóły

Geologia

Wiercenia rdzeniowe i sznekowe w każdych warunkach geologicznych, sondowania statyczne i dynamiczne, projekty i dokumentacje geologiczno-inżynierskie.

Poznaj szczegóły

Geotechnika

Obsługa geologiczna i geotechniczna budów, badania terenowe, instalacja aparatury kontrolno-pomiarowej, usługi laboratoryjne z zakresu mechaniki gruntów, opinie i projekty geotechniczne.

Poznaj szczegóły

Ekologia

Badania i monitoring skażeń środowiska wodno-gruntowego, opinie na temat stanu zanieczyszczenia, raporty początkowe, projekty remediacji, audyty środowiskowe.

Poznaj szczegóły

Profesjonalnie, terminowo i tanio

Szeroki wachlarz usług

Oferujemy kompleksowe usługi geologiczne z zakresu geologii inżynierskiej, hydrogeologii, geotechniki i ekologii.

  • Projekty, opinie, dokumentacje: geologiczno-inżynierskie, geotechniczne, hydrogeologiczne
  • Wiercenie studni, odwodnienia wykopów, monitoring wód podziemnych
  • Badania terenowe, nadzory geologiczne, wiercenia w każdych warunkach geologicznych
  • Specjalistyczne opracowania w zakresie rozpoznawania osuwisk, badań chemicznych wody i gruntów, składowisk uciążliwych odpadów, cementacji, ekranów uszczelniających, ochrony terenów górniczych itp.
  • Usługi laboratoryjne z zakresu: geotechniki, mechaniki gruntów, materiałów budowalnych, drogowych
Skontaktuj się i odbierz DARMOWĄ wycenę Skontaktuj się teraz

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności