Pierwsi na placu budowy od 27 lat

CHEMKOP-LABORGEO > Nasza firma

CHEMKOP-LABORGEO

Eksperci w geologii

CHEMKOP-LABORGEO to zespół wykwalifikowanych specjalistów z branży geologicznej, w skład którego wchodzą geologowie inżynierscy, hydrogeologowie i geotechnicy.

Posiadamy uprawnienia nadane przez Ministerstwo Środowiska (V, VII), oraz Wojewodę Małopolskiego (XI, XII).

Dysponujemy również doświadczoną kadrą wiertniczą i inżynieryjno-techniczną w postaci wykwalifikowanych robotników, operatorów maszyn i innych urządzeń.

Projekty i konsultacje

Projekty robót geologicznych, konsultacje w zakresie geotechniki gwarantujące optymalny przebieg każdego projektu budowlanego.

Dokumentacja

Dokumentacje badań podłoża gruntowego, dokumentacje hydrogeologiczne i geologiczno-inżynierskie, projekty geotechniczne

Badania terenowe

Kompleksowe wiercenia i badania geologiczne wykonywane nie tylko w Krakowie i Małopolsce ale i na terenie całego kraju.

15 specjalistów

Wyspecjalizowana kadra geologiczna i inżynieryjno-techniczna wraz z odpowiednimi uprawnieniami.

Doświadczenie i kwalifikacje

Certyfikaty naszych specjalistów

Poznaj naszą historię

Ponad 50 lat doświadczenia

Wszystko zaczęło się w 1967 roku

Powstaje Zakład Doświadczalny – Hydrokop.

Zakład Doświadczalny – Hydrokop w roku 1974, przekształcony został w Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Górnictwa Surowców Chemicznych – CHEMKOP.

Dziedzinami działalności zespołu geologów – specjalistów CHEMKOP-u było między innymi:

  • opracowanie i wdrożenie otworowej eksploatacji siarki w zagłębiu Tarnobrzeskim,

CHEMKOP powstaje w 1974 roku

  • geotechnika a w szczególności projekty i dokumentacje dla posadowienia budowli oraz dla likwidacji zagrożeń osuwiskowych dróg i obiektów
  • obsługa geologiczna budowy zapór – Solina , Myczkowce,Tresna, Porąbka-Żar, i wielu mniejszych obiektów hydrotechnicznych
  • projekt, dokumentacja złożowa i budowa kopalni siarki Mishraq w Iraku.
  • obsługa geologiczna wielkiej ilości budów zagranicznych w zakresie geologii gruntów budowlanych i laboratoriów betonów
  • opracowanie i realizacja projektów w zakresie oceny skażeń gruntów i wód podziemnych, instalacja studni monitoringowych wg. standardów światowych, likwidacja skażeń.

Prywatyzacja w 1990 roku

W roku 1990 wydział geologiczny Ośrodka Badawczo Rozwojowego CHEMKOP, został sprywatyzowany, kontynuując dotychczasowe i rozwijając nowe kierunki działalności (m. in. geologia dla ekologii) pod nową nazwą CHEMKOP-LABORGEO.

Trzon kadry technicznej CHEMKOP-LABORGEO stanowili specjaliści – geolodzy zatrudnieni jeszcze w ZD Hydrokop i OBR CHEMKOP.

Dziś – rozpoczynamy współpracę z Twoją firmą

Ogromne doświadczenie i zgrany zespół wysokiej klasy specjalistów to nasz wielki atut. Nie czekaj i nawiąż z nami współpracę!

Oferujemy kompleksowe usługi geologiczne, począwszy od konsultacji i prac projektowych poprzez prace terenowe i laboratoryjne a skończywszy na opracowaniu wyników i pracach dokumentacyjnych.

Skontaktuj się z nami

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności